Дитячий Велосипед 2-х Колісний 20 - 7 (від 6 до 10 років) 7 передач PUKY S-PRO 20 Зріст 115 - 138 см Алюмінієвий Рожевий
-2%


27 514 ₴
26 999 ₴
- В наявності
+380 (63) 334-14-41
Менеджер по замовленнямУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PUKY LS-PRO 20-7 - досконалий ультралегкий дитячий велосипед у спортивному стилі на 20-ти дюймових колесах! Призначений для діток від 6 років, зростом від 115 до 138 см. Це найлегший спортивний велосипед для дітей, який важить лише 7,8 кг! Його оснащено трансмісією SHIMANO на 7 передач!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- на зріст від 115 до 138 см, довжину ноги 53-65 см;
- регульоване по висоті на 56-62 см зручне сидіння;
- алюмінієва підсидільна труба, алюмінієва вилка, алюмінієві шатуни;
- 7 передач SHIMANO Tourney перемикаються поворотом ручки на кермі;
- легка алюмінієва рама із заниженою геометрією, спеціально сконструйована під особливості діток препубертатного періоду;
- стійке до подряпин спеціальне порошкоподібне покриття;
- 20-дюймові колеса з преміальними пневматичними шинами KENDA, переднє колесо на промпідшипниках;
- колеса, кермова вилка та педалі велосипеду обладнані якісними шарикопідшипниками;
- якісні ергономічні гріпси на кермі;
- унікальні стандартизовані 2 дитячі ручні гальма V-Brake встановлені на переднє та заднє колеса;
- спеціально-розроблені для дітей slip-proof педалі зі світловідбивачами по колу;
- передня зірочка шатуна 28 зубів, задня касета Shimano Tourney на 7 передач, зірочки на 32/14 зубів, довжина шатуна по осях 102 мм.
- В комплекті:
- набір передніх та задніх світловідбивачів,
- велодзвінок,
- підніжка для паркування.
РОЗМІР
- Розміри велосипеда: 120 х 56-68 х 30 см.
- Вага велосипеда: лише 7,8 кг.
- Максимальне навантаження: 60 кг.
- Розміри коробки з велосипедом: 118 х 22 х 61 см; 10,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puky |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг |
| Вид | Двоколісні |
| Вік дитини | 6 років 7 років 8 років 9 років 10 років |
| Діаметр коліс | 20" |
| Додаткові характеристики | На зріст від 115 до 138 см, довжину ноги від 53 см |
| Доставка/Оплата | ВАЖНО! Запроваджена 20% (На Счет ЧП) — Дуже рада за розуміння!!! |
| Оснащення | Кількість швидкостей: 7 (1*7) Манетка: Shimano Tourney Задній перемикач: Shimano Tourney Гальма: обідні механічні, V-brake |
| Батьківська ручка управління, що Немає/Є | Немає |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
- Ціна: 26 999 ₴


