Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми створили каное для користувачів середнього рівня, для одноденних сімейних прогулянок, по озеру або спокійній річці.
- Міцне надувне каное з конструкцією високого тиску Dropstich з 4 піднятими сидіннями (2 дорослих + 2 дітей), для чудового комфорту веслування. Компроміс між стабільністю та продуктивністю.
ОСОБЛИВОСТІ
- Широке дно для гарної стійкості.
- Накачується за 8 хвилин за допомогою 2-ходового ручного насоса, до 10 PSI (0,1 бар).
- V-подібний корпус зменшує тертя об воду.
- Вантажні відсіки для перевезення до 250 кг, включаючи каноїстів.
- Легко транспортувати, завдяки сумці-візку.
- 2 дерев'яних сидіння з поролоном для більшого комфорту.
- Плавайте зі спокійною душею - підкріплення в місцях, схильних до стирання.
Розміри та вага
Надуте каное:
- довжина: 510 см (16,7 дюйма),
- ширина: 100 см (3,3 дюйма).
Укладається в сумку:
- висота: 100 см,
- ширина: 45 см,
- товщина: 38 см,
- загальна вага: 32 кг (70 фунтів).
Склад
- Дропстич - це сітка з поліефірних волокон між двома шарами ПВХ. Коли дно накачується високим тиском, ці волокна стягуються і структура стає дуже міцною і тому стійкою до деформації.
- Це робить наше каное дуже жорстким, але його легко скласти в сумку на колесах, коли ви випускаєте з нього повітря.
Як надути і зібрати каное?
- 1. Надуйте основну камеру (дно), потім середні камери (борти) і малі камери (центральне сидіння). Всі компоненти прокачуються до максимуму. 10 PSI (0,7 бар).
- 2. Ви можете відрегулювати сидіння (передні та задні) за допомогою ременів під бортами.
Як розібрати каное і здути його?
- 1. Переконайтеся, що поверхня, на яку ви складаєте, чиста.
- 2. Випустіть повітря з центрального сідла, натиснувши на поршень клапана.
- 3. Випустіть повітря з нижньої та бічних камер, натиснувши на поршні кожного клапана.
- 4. Складіть каное навпіл уздовж довгої осі. 5. Складіть кіль, щоб зменшити ширину каное.
- 6. Зробіть перший згин на позначці No 1,7.
Згорніть каное, дотримуючись розмітки на корпусі.
Що станеться, якщо байдарку проколоти?
- Щоб це сталося, це має бути гострий предмет. Якщо це відбувається, каное складається з 4 незалежних повітряних камер. Каное плаває достатньо, щоб на ньому можна було безпечно повернутися на берег.
- Що входить до складу сумки для байдарки?
У комплект входять:
- - сумка на коліщатках,
- - каное + інтегроване надувне сидіння для дитини,
- - 2 дерев'яних сидіння,
- - ремінь на шнурку,
- - ремкомплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITIWIT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Довжина | 5,1 м |
| Доставка/Оплата | ВАЖНО! Запроваджена 20% (На Счет ЧП) — Дуже рада за розуміння!!! |
| Конструкція | Надувні |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для рафтингу Для сплаву Для спокійної води |
| Пасажиромісткість | 4 особи |
| Розміри у складеному вигляді | висота: 100 см, ширина 45 см, товщина: 38 см, |
| Ширина | 1 м |
- Ціна: 93 430 ₴











