Річковий Надувний Туристичний Каяк ITIWIT PR500 Одномісний 230 х 90 х 47 см Зелений
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для одноденних поїздок. Цей паккрафт складається у ваш рюкзак! Підніміться вздовж річки, а надувши, попливіть вниз по річці класу WW 2.
- Ультракомпактний пакрафт дозволяє піднятися по річці класу WW 2 пішки, на велосипеді або будь-яким іншим способом: створіть пригоду з урахуванням ваших потреб. Легко надувається за допомогою пакета (йде в комплекті).
ОСОБЛИВОСТІ
- Герметичне зберігання для зберігання речей у сухому місці, в межах 125 кг.
- 1 інтегральне надувне сидіння та 2 підніжки, зручно влаштуйтеся в паккрафті.
- Палуба обмежує приплив води; гачки для кріплення спорядження.
- Накачування приблизно за 10 ходів мішком насоса.
- Посилене дно для душевного спокою: подвійний ламінований поліамід 420D.
- Packratf водонепроникний. Все, що вам потрібно зробити, це просто витерти його рушником.
- Запчастини можна придбати за запитом або в магазині Decathlon.
- Низький центр ваги, зовнішня ширина: 90 см, висока стійкість.
Розміри та вага
Надутий:
- довжина: 230 см,
- внутрішня довжина: 123 см,
- ширина: 90 см,
- внутрішня ширина на висоті сидіння: 39 см,
- висота : 47 см,
- об'єм повітря: 320 літрів.
При упаковці в рюкзак:
- висота: 30 см,
- ширина: 40 см,
- товщина: 25 см,
- загальна вага: 3,8 кг (з усім: пакрафт, насосна сумка, шланг для накачування, сидіння, колінні опори, ремкомплект,компресійний ремінь).
Щільна блискавка T-Zip, яка відкривається на ширину 50 см.
Поради:
- - Уникайте попадання вологи на внутрішню частину блискавки. В іншому випадку перед складанням дайте текстильній частині блискавки всередині кишені повністю висохнути;
- - Регулярно змащуйте бігунок: в комплекті йде тюбик з мастилом, нанесіть мастило на зуби і рухому каретку бігунка.
Навіщо вирощувати Packraft?
- Packraft - це пригода, створена для любителів активного відпочинку. Він поєднує в собі як мінімум два види спорту, урізноманітнює ваші джерела задоволення і дозволяє насолоджуватися різними видами в гору і на спуск.
- Піші або велосипедні походи, один або кілька днів, спілкування з природою і насолода нею по максимуму!
У чому відмінності рафтингу від пакрафтингу?
- Рафтинг і пакрафтинг - це плавання по річках, штиль або більш стрімкий. Під час сплаву екіпаж спускається на одному човні, керуючи плотом за допомогою одного весла (типу каное). Під час паккрафтингу ви піднімаєтеся або під'їжджаєте, а потім сплавляєтеся поодинці на в'юккрафті. Рекомендуємо залишатися в групі. Ви гребете подвійним веслом, як на байдарці.
- Паккрафт везуть один, тому що він важить всього 4 кг, пліт переміщається по кілька, тому що важить близько 80 кг.
Як ми працюємо над дизайном?
- Паккрафт у кольорах, які поєднуються з навколишнім середовищем на річці, щоб забезпечити реалістичні враження. З метою безпеки помаранчевий колір дозволяє завжди залишатися помітним і безпечним на воді. Команда Itiwit створила різні прототипи для випробування різних форм і забезпечення найкращої маневреності та високої стійкості. Зберігаючи компактність, ми створили економічний пакрафт із простою конструкцією, щоб ви могли брати його з собою в будь-яку подорож.
Як надути пакрафт?
- Підключіть шланг до клапана пакрафта та до клапана надувного мішка. Відкрийте пакет навстіж, щоб вмістити якомога більше повітря. Закрийте мішок зверху і згорніть його, щоб виштовхнути повітря з мішка в каяк. Ви можете допомогти собі, натиснувши на мішок коліном.
- Паккрафт надувається настільки, що надути його за допомогою мішка вже не вийде. Таким же чином накачайте сидіння.
- Складіть надувний мішок і зберігайте його разом зі шлангом під палубою човна.
Що в сумці?
- У комплект входять:- "сумка - насос":
- сумка для зберігання, яка також буде використовуватися для надування паккрафта,
- - шланг,
- - паккрафт,
- - сидіння,
- - підставки для колін,
- - ремкомплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITIWIT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,8 кг |
| Вантажопідйомність | 125 кг |
| Довжина | 230 см |
| Доставка/Оплата | ВАЖНО! Запроваджена 20% (На Счет ЧП) — Дуже рада за розуміння!!! |
| Комплектація | У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ ВЕСЛО |
| Конструкція | Надувні |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для спокійної води Для полювання та риболовлі Для сплаву |
| Пасажиромісткість | 1 людина |
| Розміри у складеному вигляді | висота: 30 см, ширина 40 см, товщина: 25 см, |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 39 888 ₴











