Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеально підходить для початку паккрафтингу, так як дуже компактний і важить всього 2 кг. Пройдіться спокійними водами WW Class 1, а потім попливіть по них.
- Компактність пакрафта дозволяє проводити дослідження на суші та воді: його ширина 95 см забезпечує стійкість під час сплаву по спокійній річці та круїзу по озеру. Прокачування в 10 рухів мішком-насосом.
ОСОБЛИВОСТІ
- Паккрафт надлегкий вагою 2 кг (пакрафт, шланг, насосна сумка, сидіння).
- На 1 особу та її речі в межах 110 кг (242,5 фунтів).
- Посилене дно для душевного спокою: подвійний ламінований поліамід 420D.
- Низький центр ваги, зовнішня ширина: 95 см, висока стійкість.
- Прокачування в 10 рухів мішком-насосом. Використання ручного насоса = ризик гіпертонії
- Сидіння піднято для комфорту під час стояння та веслування.
- Конструкція з ТПУ дозволяє швидко та легко сушити рушники.
Розміри та вага
Надутий:
- довжина: 205 см,
- ширина: 95 см,
- висота: 40 см,
- об'єм повітря:
- 215 літрів.
При упаковці в рюкзак:
- висота: 25 см,
- ширина: 40 см,
- товщина: 25 см,
- загальна вага: приблизно 2 кг (з усім: паккрафт, сумка-насос, шланг для накачування, сидіння, ремкомплект).
Навіщо вирощувати Packraft?
- Packraft - це пригода, створена для любителів активного відпочинку. Він поєднує в собі як мінімум два види спорту, урізноманітнює ваші джерела задоволення і дозволяє насолоджуватися різними видами в гору і на спуску.
- Піші або велосипедні походи, один або кілька днів, спілкування з природою і насолода нею по максимуму!
У чому відмінності рафтингу від пакрафтингу?
- Рафтинг і пакрафтинг - це плавання по річках, штиль або більш стрімкий. Під час сплаву екіпаж спускається на одному човні, керуючи плотом за допомогою одного весла (типу каное). Під час паккрафтингу ви піднімаєтеся або під'їжджаєте, а потім сплавляєтеся поодинці на в'юккрафті. Рекомендуємо залишатися в групі. Ви гребете подвійним веслом, як на байдарці.
- Паккрафт везуть один, тому що він важить всього 2 кг, пліт переміщається по кілька, тому що важить близько 80 кг.
Як ми працюємо над дизайном?
- Паккрафт у кольорах, які поєднуються з навколишнім середовищем на річці, щоб забезпечити реалістичні враження. З метою безпеки помаранчевий колір дозволяє завжди залишатися помітним і безпечним на воді. Команда Itiwit створила різні прототипи для випробування різних форм і забезпечення найкращої маневреності та високої стійкості. Зберігаючи компактність, ми створили економічний пакрафт із простою конструкцією, щоб ви могли брати його з собою в будь-яку подорож.
Як надути пакрафт?
- Підключіть шланг до клапана пакрафта та до клапана надувного мішка. Відкрийте пакет навстіж, щоб вмістити якомога більше повітря. Закрийте мішок зверху і згорніть його, щоб виштовхнути повітря з мішка в каяк. Ви можете допомогти собі, натиснувши на мішок коліном.
- Паккрафт надувається настільки, що надути його за допомогою мішка вже не вийде. Таким же чином накачайте сидіння.
Що в сумці?
- У комплект входять:- "мішок - насос":
- сумка для зберігання, яка також буде використовуватися для надування паккрафта,
- - шланг,
- -паккрафт,
- - сидіння,
- - ремкомплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITIWIT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вантажопідйомність | 110 кг |
| Довжина | 205 см |
| Доставка/Оплата | ВАЖНО! Запроваджена 20% (На Счет ЧП) — Дуже рада за розуміння!!! |
| Комплектація | У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ ВЕСЛО |
| Конструкція | Надувні |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для спокійної води Для полювання та риболовлі Для сплаву |
| Пасажиромісткість | 1 людина |
| Розміри у складеному вигляді | висота: 25 см, ширина 40 см, товщина: 25 см, |
| Ширина | 0,95 м |
- Ціна: 33 430 ₴











