Розроблено для сплавів по спокійній воді.
- Надувний каяк, розрахований на 1 дорослого і забезпечує комфортне веслування. Стійкий та безпечний каяк.
- Для 1 людини вагою трохи більше 100 кг.
- Бічні балони та широке надувне дно для кращої стійкості.
- Піднесене сидіння для відпочинку та комфортного веслування.
- Каяк надується за 6 хв за допомогою ручного насоса до 1,5 PSI (0,1 бар).
- Спеціалізована форма носа каяка для кращого ковзання по воді. 3 плавці.
Спочатку надуть дно, потім бічний балон, потім другий бічний балон на 50%. Перевірити правильне розташування камер каяка. Потім накачати на 100%, не перевищуючи позначки 0,1 бар (1,5 psi). НЕ НАКАЧУВАТИ ЗВЕРХ ЗАХОДИ! Закрийте всі клапани. Встановити 3 плавці (крім випадків плавання маловодними річками). У Спекотний день випустити трохи повітря з каяку, коли він знаходиться на суші, щоб уникнути надлишку тиску всередині та пошкодження каяку.
Спеціалізована форма носа каяка: передній та задній краї забезпечують гарне ковзання. V-подібна форма передньої частини каяка забезпечує легкість спуску на воду.
Розмір надутого човна
- Довжина: 300 см
- Ширина: 95 см
Розмір складеного в чохол човна
- Висота: 62 см
- Ширина: 44 см
- Товщина: 27 см
- Вага: 11 кг
Максимальний тиск: 0,1 бар (1,5 PSI).
Число місць у човні: 1 сидіння
У комплект входять:
- каяк,
- сумка для транспортування,
- ремкомплект,
- елерон.
У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ НАСОС.
СКЛАД
- Основний матеріал: 100.0% Поліестер
- Внутрішній матеріал : 100.0% Полівінілхлорид (Пвх) - Не Містить Фталатів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITIWIT |
| Тип байдарки | Надувна байдарка |
| Вид | Каяк |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 3 м |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для спокійної води |
| Вага | 11 кг |
| Комплектація | В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ НАСОС. |
| Конструкція | Надувні |
| Пасажиромісткість | 1 людини |
| Ширина | 0,95 м |
| Вантажопідйомність | 100 кг |
| Розміри у складеному вигляді | Висота: 62 см Ширина: 44 см, Товщина: 27 см |
- Ціна: 19 366 ₴











