Наші розробники створили цей надувний каяк для початківців займатися сплавами та прогулянковим катанням по кілька годин поодинці або вдвох.
- Надувний каяк, розрахований на 2 дорослих і забезпечує зручність веслування. Стійкий та безпечний каяк.
- Розрахований на 1-2 чоловік загальною масою до 150 кг.Бічні балони та широке надувне дно для кращої стійкості.
- Піднесене сидіння для відпочинку та комфортного веслування.
- Каяк накачується за 7 хв. за допомогою ручного насоса дв. дії до 1,5 PSI.
- Спеціалізована форма носа каяка для кращого ковзання по воді. 3 шверти.
Спочатку надуть дно, потім бічний балон, потім другий бічний балон на 50%. Перевірити правильне розташування камер каяка. Потім накачати каяк на 100%, не перевищуючи 0,1 бар (1,5 PSI). НЕ НАДУВАТИ ЗВЕРХ ЗАХОДИ! Закрийте всі клапани. Встановити 3 шверти (крім випадків плавання маловодними річками). У Спекотний день випустити трохи повітря з каяку, коли він знаходиться на суші, щоб уникнути надлишку внутрішнього тиску та пошкодження каяку.
Високі сидіння для комфортного становища дорослої людини в позиції для веслування. Місця встановлюються відповідно до кількості осіб згідно з розміткою, вказаною на дні каяку. Навпроти позначки "2" (яка залишається видимою) встановлюється 2 місце. Навпроти позначки "1" встановлюється 1 місце. Переконайтеся, що човен добре збалансований і стійкий на воді для досягнення його оптимальних характеристик.
Спеціалізована форма носа каяка: передній та задній краї забезпечують гарне ковзання. V-подібна форма передньої частини каяка забезпечує легкість спуску на воду.
РОЗМІРИ У НАКАЧАНОМУ ВИГЛЯДІ
- Довжина: 340 см
- Ширина: 103 см
РОЗМІРИ ЗЛОЖЕНОЇ У ЧОХОЛ ЧОВНИ
- Висота: 67 см
- Ширина: 44 см
- Товщина: 30 см.
- Вага: 14 кг
Максимальний тиск: 0,1 бар (1,5 PSI).
Число місць у човні: 1 або 2.
Комплектація:
- каяк,
- сумка для перенесення,
- ремкомплект, шверти.
У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ НАСОС.
СКЛАД
- Основний матеріал: 100.0% Поліестер
- Килимок : 100.0% Полівінілхлорид (Пвх) - Не Містить Фталат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITIWIT |
| Тип байдарки | Надувна байдарка |
| Вид | Каяк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 3,4 м |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для спокійної води |
| Вага | 14 кг |
| Комплектація | В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ НАСОС. |
| Конструкція | Надувні |
| Пасажиромісткість | 2 людини |
| Ширина | 1,03 м |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Розміри у складеному вигляді | Висота: 67 см Ширина: 44 см, Товщина: 30 см |
- Ціна: 19 999 ₴











