Надувний каяк, розрахований на 3 дорослих і забезпечує зручність веслування. Стійкий та безпечний каяк підходить для плавання всією родиною.
- Розрахований на 2–3 особи загальною масою до 230 кг (507 фунтів).
- Бічні балони та широке надувне дно для кращої стійкості.
- Піднесене сидіння для відпочинку та комфортного веслування
- Каяк надується за 10 хв за допомогою ручного насоса до 1,5 PSI (0,1 бар).
- Спеціалізована форма носа каяка для кращого ковзання по воді. 3 шверти.
Високі сидіння спереду та ззаду для комфортного становища дорослої людини в позиції для веслування. Місця встановлюються відповідно до кількості осіб згідно з розміткою, вказаною на дні каяку: Навпроти позначок "2+1" (що залишаються видимими), коли на борту 3 особи. Навпроти позначки "2", коли на борту 2 особи.
Спочатку надуть дно, потім бічний балон, потім другий бічний балон на 50%. Перевірити правильне розташування камер каяка. Потім накачати каяк на 100%, не перевищуючи 0,1 бар (1,5 PSI). НЕ НАДУВАТИ ЗВЕРХ ЗАХОДИ! Закрийте всі клапани. Встановити 3 шверти (крім випадків плавання маловодними річками). У Спекотний день випустити трохи повітря з каяку, коли він знаходиться на суші, щоб уникнути надлишку внутрішнього тиску та пошкодження каяку.
Спеціалізована форма носа каяка: передній та задній краї забезпечують гарне ковзання. V-подібна форма передньої частини каяка забезпечує легкість спуску на воду.
РОЗМІРИ НАДУТОГО ЧОВНА
- Довжина: 382 см.
- Ширина: 108 см.
РОЗМІРИ У СКЛАДНЕНОМУ ВИГЛЯДІ
- Висота: 73 см.
- Ширина: 44 см
- Товщина: 33 см.
- Вага: 17 кг.
Максимальний тиск: 0,1 бар (1,5 PSI).
Кількість місць: 2-3 місця.
Комплектація:
- каяк,
- сумка для перенесення,
- ремкомплект,
- шверти.
У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ НАСОС.
СКЛАД
- Основний матеріал: 100.0% Поліестер
- Внутрішній матеріал : 100.0% Полівінілхлорид (Пвх) - Не Містить Фталатів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITIWIT |
| Тип байдарки | Надувна байдарка |
| Вид | Каяк |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 3,82 м |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для спокійної води |
| Вага | 17 кг |
| Комплектація | В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ НАСОС. |
| Конструкція | Надувні |
| Пасажиромісткість | 3 людини |
| Ширина | 1,08 м |
| Вантажопідйомність | 230 кг |
| Розміри у складеному вигляді | Висота: 73 див. Ширина: 44 см, Товщина: 33 див. |
- Ціна: 22 999 ₴











