Підлогові Бруси CORENGTH 3 Рівня Висоти до 130кг Чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші розробники створили бруси / паралельні бруси для тренування верхньої частини тіла в домашніх умовах з економією місця.
ОСОБЛИВОСТІ
- Малі габарити, що легко зберігати і брати з собою завдяки складним ніжкам.
- Міцна конструкція і наконечник прилягають до опор.
- 3 висоти регулювання
- Різні вправи (віджимання, підтягування)
- Міцні бруси, максимальне навантаження: 130 кг
РОЗМІРИ БРУСІВ ДЛЯ ВІДЖИМАНЬ
Габарити упаковки:
- Довжина: 77 см
- Ширина: 60 см
- Висота: 12 см
Розміри в горизонтальному положенні:
- Довжина: 87 см
- Ширина: 11,2 см
- Висота: 70 см
Розміри в найвищому стандартному положенні:
- Довжина: 67 см
- Ширина: 102 см
- Висота: 93 см
ВАГА БРУСІВ ДЛЯ ВІДЖИМАНЬ
- 2 бруса важать 12,4 кг
- 2 бруса в упаковці важать 14,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Конструкція | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14,3 кг |
| Вид | Брусья |
| Додаткові характеристики | Прочная конструкция и наконечник прилегают к опорам. |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Розміри | Довжина: 67 см Ширина: 102 см Висота: 93 см |
| Тип | Дорослі |
- Ціна: 5 047 ₴








