Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для боксера, який бажає відпрацьовувати техніку ударів англійського бокса вдома.
ОСОБЕННОСТИ
- Вторинно перероблена текстильна набивка для оптимального комфорту під час удару.
- Покриття груші з ПВХ для довготривалої стійкості.
- Вага груші 20 кг.
- 3 гілки ланцюга + металевий шарнір.
- Викиди СО2 на цьому виробі знижені, мінімум, на 10%.
РОЗМІРИ
- — У разі повного наповнення груші її довжина становить 100 см, груша розширюється догори або донизу, залежно від наповнювача.
- Довжина ланцюгів кріплення регулюється: і становить 36 см по вертикалі.
- Мішок + ланцюги = 136 см (довжина груші, підвішеної під стелею, зверху донизу).
- Вага: 20 кг +/- 2 кг, залежно від наповнювача.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мішок |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 136 см |
| Кількість кріплень | 1 |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Наповнювач | Наповнювач з обрізків ганчіркових |
| Особливості | Мішок + ланцюга = 136 см |
| Теги | боксерський мішок |
- Ціна: 4 699 ₴








