Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський BMX20 КОБРА CROSSER
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип велосипеда BMX
- Вікова група З 12 років
- Діаметр колеса/диска 20"
- Задні гальма Ножні
- Матеріал виготовлення рами Алюмінієвий сплав
- Кількість коліс велосипеда 2
- Форм фактор рами Цілісна
- Надувні колеса
- Ріст велосипедиста 135-160
- Регульований винос керма
- Регулювання підйому керма
- Матеріал обода Сталь
- Регулювання висоти сидіння
- Захист ланцюга
- Рама: 20" BMX CrMo
- Вилка: BMX CrMo
- Гальма задні: alloy V-Brake
- Гальма передні: alloy V-Brake
- Втулки: сталева
- Ланцюг: KMC
- Покришки: 20"*2.50
- Сідло: Velo BMX
- Вага, кг: 15,4
- Комплектація: цілісний шатун, гіро ротори, алюмінієві педалі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 20" |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15,4 кг |
| Вид | Двоколісні |
| Діаметр коліс | 20" |
| Додаткові характеристики | Довічна гарантія на раму, вилку, винос керма і кермо. |
| Клас | BMX |
| Оснащення | Цельный шатун, Гиро роторы, Алюминиевые педали |
| Батьківська ручка управління, що Немає/Є | Немає |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип рами | Без амортизації |
- Ціна: 5 369 ₴


