Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші розробники створили цей батут діаметром 3,0 м, щоб допомогти вашій дитині безпечно вивчати базові стрибки!
ОСОБЕННОСТИ
- М'який відскок завдяки 64 пружинам.
- Діаметр полотна для стрибків: 2,63 м
- Мережа з внутр. сторонні стрибкової зони.
- Защіп.покриття з піноматеріалу на стовпах
- Стійки складаються одним рухом, щоб полегшити встановлення тенту.
- Співвідповід. (NF EN 71-14). Макс. вага користувача: 130 кг.
- 4 W-подібні опори
- Каркас з антикороз. обробкою.
- Стрибкова поверхня, сітка, анти-УФ тент
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Загальний діаметр: 3 м
- Загальна висота: 2,5 м
- Розм. в коробці Д 119 x Ш 42 x В 41,5
- Вага виробу: 51 кг
- Загальна вага: 57 кг
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стрибкова зона покриває щільний шар ПВХ без вмісту фталатів: 30 мм над рамою і 20 мм над пружинами.
- Внутрішня сітка з поліетилену (перед стрибковою поверхнею) закривається на блискавку для максимального захисту.
- Еластична та дуже міцна основа з поліпропілену з обробленням проти УФ-випромінювання.
- Анти-УФ обробка прокладок, основи та сітки.
- Оцинкована сталь з обробленням проти іржі.
- Опори: діаметр = 48 мм / товщина = 1,4 мм
- 64 пружини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domyos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Вид | Професійні |
| Висота | 250 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | Д 119 x Ш 42 x 41,5 |
| Діаметр, см | 300 см |
| Додаткові характеристики | Діаметр полотна для стрибків: 2,63 м |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 130 кг |
| Тип | Батути |
| Теги | Батути |
- Ціна: 11 699 ₴








