Дитячий Набір для Боксу Боксерський Мішок/Груша (52 х 20 см) та Рукавички 4 OZ OUTSHOCK Червоний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель призначена для освоєння перших ударів у боксі.
ОСОБЛИВОСТІ
- Тканину з поліестеру, забезпечує високу стійкість до стирання.
- Вага 5 кг для комфортних занять
- Наповнювач з текстильного дрантя
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Набір для боксу дитячий складається з:
- – боксерской груши из синтетики, покрытой плотным качественным материалом из полиэстера. Служит для отработки ударов руками. Система фиксации с помощью сверхпрочных усиленных ремней.
- – Боксерские перчатки 4 Oz выполнены из гибкого формованного пеноматериала и служат для защиты рук во время нанесения ударов.
- Очень устойчивое к износу покрытие из ПУ продлевает срок службы перчаток. Сетчатый материал на ладони и большом пальце повышает дышащие свойства.
- Размер боксерской груши: 52 см
- Диаметр: 20 см
- Вес: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 52 см |
| Діаметр | 20 см |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Наповнювач | Наповнювач з обрізків ганчіркових |
| Особливості | Дуже стійке до зношення покриття з ПУ продовжує термін служби рукавичок |
| Тип | Набір |
| Теги | боксерський мішок |
- Ціна: 3 698 ₴






