Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маємо постійний збут у : США, Фінляндію, Німеччину і Молдову.
Комплект постільної білизни "Магія Снів"
Склад тканини: бавовна
Щільність тканини: 130 г/м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Магія Снів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Маємо постійний збут в : США, Фінляндії, Німеччини і Молдови. Комплект постільної білизни "Магія Снів" Склад тканини: бавовна Щільність тканини: 130 г/м2 Колір білий,бежевий,салатовий,рожевий,бірюзовий,темний і світлий шоколад |
| Комплектація | Підодіяльник-150х217 Простирадло-150х214 Наволочки-50х70 або 70х70(2шт.) |
| Матеріал | Бязь |
| Особливості матеріалу | Зносостійкий якісний, зручний і комфортний |
| Щільність матеріалу, г/м2 | 130 |
| Розмір наволочки | 2 х 50х70 см |
| Розмір підодіяльника | 150х215 см |
| Розмір простирадла | 150х215 см |
- Ціна: 869 ₴


