Дитячий Велосипед 2-х Колісний 16'' (від 3 до 7 років) PUKY S-PRO 16 Зріст 100 - 120 см Алюмінієвий Темно-Синій
-1%


24 110 ₴
23 989 ₴
- В наявності
+380 (63) 334-14-41
Менеджер по замовленнямУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Який ідеальний перший велосипед для дитини? Без вагань відповідаємо - PUKY LS-PRO 16-1! LS-PRO LTD - велосипеди з лімітованої версії в яскравих барвах, зо привертають увагу!
- Пукі ЛС-Про - це досконалий ультралегкий дитячий велосипед у спортивному стилі на 16-ти дюймових колесах! Призначений для діток від 3 років, зростом від 100 до 120 см. Це найлегший спортивний велосипед для маленьких дітей, який важить лише 5,5 кг - дитина сама зможе його підняти. Пукі Лс-Про настільки зручний, що деякі дітки вчаться їздити на ньому із перших спроб, навіть без приставних коліс!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- на зріст від 100 до 120 см, довжину ноги 40-55 см;
- регульоване по висоті на 44-54 см зручне сидіння;
- алюмінієва підсидільна труба, алюмінієва вилка, алюмінієві шатуни;
- 1 передача оптимально підібрана з урахуванням опорно-рухових функцій дитини;
- легка алюмінієва рама із заниженою геометрією для зручності сідання;
- стійке до подряпин спеціальне порошкоподібне покриття;
- 16-дюймові колеса з преміальними пневматичними шинами KENDA, переднє колесо на промпідшипниках;
- інноваційний повний захист ланцюга Hebie, запатентований у 2019 році, максимально захищає від попадання бруду, воли та пилу - обслуговування ланцюга максимально просте;
- колеса, кермова вилка та педалі велосипеду обладнані якісними шарикопідшипниками;
- якісні ергономічні гріпси на кермі;
- унікальні стандартизовані 2 дитячі ручні гальма V-Brake встановлені на переднє та заднє колеса;
- спеціально-розроблені для дітей Slip-proof педалі зі світловідбивачами по колу;
- передня зірочка шатуна 28 зубів, задня зірочка Shimano 15 зубів, довжина шатуна по осях 102 мм.
В комплекті:
- набір передніх та задніх світловідбивачів,
- велодзвінок,
- підніжка для паркування.
РОЗМІРИ
- Розміри велосипеда: 119 х 44-54 х 30 см.
- Вага велосипеда: лише 5,5 кг.
- Максимальне навантаження: 60 кг.
- Розміри коробки з велосипедом: 118 х 18 х 73 см; 5,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puky |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Вид | Двоколісні |
| Вік дитини | 3 роки 4 роки 5 років 6 років 7 років |
| Діаметр коліс | 16" |
| Додаткові характеристики | На зріст від 100 до 120 см, довжину ноги від 40 см |
| Доставка/Оплата | ВАЖНО! Запроваджена 20% (На Счет ЧП) — Дуже рада за розуміння!!! |
| Батьківська ручка управління, що Немає/Є | Немає |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
- Ціна: 23 989 ₴





