Стрічка - Еспандер для Фітнесу Текстиль CORENGTH Опір 14кг Довжина 74см Тренування Сідниць та Стегна Блакитний
-44%


1 340 ₴
748 ₴
- В наявності
+380 (63) 334-14-41
Менеджер по замовленнямУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші розробники, прихильники силових тренувань, створили цю еластичну стрічку для тренувань нижньої частини тіла.
ОСОБЛИВОСТІ
- Цупка та надзвичайно міцна стрічка.
- Широка стрічка з трикотажним покриттям для більш комфортних тренувань.
- Більше 15 вправ для пропрацювання м'язів сідниць.
- 2 довжини.
- Компактна, тому легко поміститься у спортивну або дорожню сумку.
ОБЕРИ РІВЕНЬ ОПОРУ
- Рівень опору цієї стрічки дорівнює 14 кг у разі 100% розтягнення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина стрічки: 80 мм.
- Загальна довжина стрічки L: 740 мм.
Еквівалентне навантаження:
- 14 кг у разі 100% розтягнення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Джгут |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | 14 кг за 100% подовження |
| Матеріал | 50.00% Эластодиен, 07.00% Поліестер, 43.00% Поліамід |
| Розмір | Ширина стрічки: 80 мм Загальна довжина стрічки LIGHT: 740 мм |
| Теги | еспандер гумовий стрічка силова |
| Тип | Кроссфіт і тренінг Фітнес-гумка |
| Рівень навантаження еспандера | 14 кг |
- Ціна: 748 ₴




