Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі
- Puky Speed Us Two – німецький міський самокат з великими надувними колесами для дорослих та дітей віком від 4,5 років.
- Самокати PUKY® не тільки розробляються, а й виробляються в Німеччині з 1949 року, чим гарантується гарантовано висока якість. Їх дизайн та ергономіка продумані до дрібниць, тому так зручно кататись на Puky.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ
- Міський самокат Puky Speed Us (Speed for all of us) – концепт від німецького бренду для всієї родини!
- Дітям від 4,5 років сподобається його швидкий хід і приголомшлива керованість. Самокат із алюмінію, тому важить зовсім небагато.
- Мами будуть у захваті від обмеження повороту керма - такий самокат не залишить синців на щиколотках і довго котитиметься рівною дорогою.
- Папи оцінять справжню німецьку міцність та пристойну швидкість. Завдяки великим надувним колесам та підшипникам вищого класу Abec7 накат у самокату відмінний.
- Конструкція моделі Speed Us Two проста, але вивірена з німецькою точністю. Надійна U - образна вилка зміщена вперед, що разом з широким кермом дає максимальну надійність і відсутність люфтів. Рульова колонка для більшої стійкості нахилена назад.
- З великими надувними колесами їзда плиткою та іншими нерівностями буде більш комфортною.
- У самокаті продумано все до дрібниць - навіть гальмо зроблене з подвійного алюмінієвого профілю для хорошої конвекції при їзді на далекі відстані. Гарантія на Speed Us One – 5 років.
- Кермо регулюється по висоті до 2 м, для безпеки рук встановлені високоякісні спортивні грипси Dual Density.
- Алюмінієва рама та дека самокату мають ударостійке порошкове покриття, стійке до подряпин, впливу сонячного світла та вологи. У комплекті повністю вбудована підставка для паркування. Самокат компактно складається та фіксується відкидним замком із захистом.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- - на зріст від 115 до 200 см
- - вага 5,7 кг (у коробці 7,0 кг)
- - Рама, дека, гальмо з алюмінію
- - Посилена U образна вилка зі сталі
- - Переднє колесо XL Ø230 мм, заднє Ø200 мм
- - Надувні шини
- - Блокування переднього колеса від повороту довкола керма
- - Підшипники Abec7
- - Спортивні грипси Dual Density
- - Широке кероване по висоті кермо 76-110 см
- - Алюмінієва дека 36х12 см із протиковзким покриттям
- - Дорожній просвіт - 45 мм
- - Підходить для розміру взуття до 50
- - Подвійне ножне гальмо на задньому крилі
- - Повністю вбудована підставка для паркування
- - Максимальне навантаження 100 кг
- - Швидке складання
- - Відкидний замок із захистом
- - Розмір 92 х 76-110 х 26 см
- - Розроблено та вироблено в Німеччині
- - Розширена гарантія 5 років при активації після покупки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puky |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,7 кг |
| Вік | від 4 років |
| Додаткові характеристики | Розширена гарантія 5 років при активації після покупки |
| Колеса | Поліуретанові |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | 92 х 76-110 х 26 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножний |
- Ціна: 14 225 ₴






