Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша команда ентузіастів створила цей туристичний каяк для початківців для 2, 3 або 4 осіб під час 2-3-годинних подорожей у спокійних водах.
- Міцне надувне каное з дном високого тиску Dropstich, з 4 піднятими сидіннями (2 дорослих + 2 дітей), для чудового комфорту веслування. Хороший компроміс між стабільністю та продуктивністю.
ОСОБЛИВОСТІ
- Для 2-4 осіб, вагою до 260 кг (573 фунтів).
- Надувається ручним насосом подвійної дії за 10 хвилин.
- Бічні камери та широке закачане дно покращують стійкість.
- Форма виносу забезпечує хороше ковзання каяка. 3 баласту.
- Підняте сидіння для комфорту під час нерухомості та веслування.
РОЗМІР В НАДУВОМУ ВИГЛЯДІ:
- Довжина: 460 см,
- Ширина: 103 см.
РОЗМІР У СКЛАДЕНОМУ ВИГЛЯДІ:
- Висота: 75 см,
- Ширина: 43 см;
- Товщина: 32 см;
- Вага: 20 кг.
- Максимальний нижній тиск: 0,34 бар (5 PSI).
- Тиск у бічних камерах і сидіннях: 0,2 бар (3 PSI).
- Кількість місць: 2, 3 або 4 місця.
В комплекті:
- каяк
- сумка
- ремкомплект
- 3 плавники
- інструкція
- насадка для підкачування
- ремінь для затягування.
НАСОС НЕ ВХОДИТЬ.
Працює з реверсивним ручним насосом з різними насадками Itiwit.
Поради щодо накачування та розміщення дна
- Підключіть насос ITIWIT (продається окремо) за допомогою адаптера, що входить до комплекту, поверніть на 1/4 оберту та накачайте дно до 5 PSI. Завершіть, загвинчивши пробку.
- Вставте днище в байдарку і закріпіть його ремінцями на кінцях. Нижній клапан має бути на одній лінії з клапанами бокової камери в задній частині байдарки. Розташування днища повинно залишати вільний доступ до зливних пробок, розташованих посередині каяка.
Поради щодо прокачування бічних камер і сидінь
- Підключіть насос ITIWIT (продається окремо) за допомогою адаптера, що входить до комплекту, поверніть на 1/4 оберту та накачайте камери до 3 PSI. Завершіть, загвинчивши заглушку.
- Кожна бічна камера оснащена клапаном надлишкового тиску. Його завдання - відводити зайве повітря при надто сильному накачуванні. Потім можна почути свист. Це нормально і може статися під час зціджування або тривалого перебування на сонці. Він припиниться, коли тиск у байдарці нормалізується.
Зручність сидіння та розташування сидінь
- Сидіння підняті, щоб забезпечити дорослим більше комфорту під час веслування.
- Встановіть сидіння на дно за допомогою липучок, розташованих під сидінням і на дні.
- Помістіть необхідні сумки чи обладнання в задню вантажну зону байдарки або закріпіть на задній палубі.
- Байдарка готова до спуску на воду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITIWIT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | ВАЖНО! Запроваджена 20% (На Счет ЧП) — Дуже рада за розуміння!!! |
| Довжина | 4,6 м |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для спокійної води |
| Комплектація | У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ НАСОС І ВЕСЛО |
| Конструкція | Надувні |
| Пасажиромісткість | 4 особи |
| Ширина | 1,03 м |
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Розміри у складеному вигляді | Висота: 75 см, Ширина: 43 см; Товщина: 32 см; |
| Вага | 20 кг |
| Вид | Каяк |
| Тип байдарки | Надувна байдарка |
- Ціна: 41 430 ₴











