Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ:
- 2 великі колеса 175 мм із ПУ-гуми. Подшипники ABEC 5. Ножні гальма.
- Передній амортизатор зменшує вібрацію.
- Вага: 5 кг. Легкий і компактний, Ви зможете скрізь брати його із собою.
- Ручне гальмо для контролю швидкості самоката.
- Зручне складання. 3 положення регулювання керма.
- Самокат підійде людям зростом 125-175 см. Максимальне навантаження 100 кг. Рекомендований вік користувача від 9 років.
Самокат призначений для прогулянок і переміщення містом.
Оснащение самоката:
- 1. Крила спереду та ззаду
- 2. Великі колеса 175 мм
- 3. Подшипники ABEC 5
- 4. Два гальма: ручний і ножний
Наші самокати протестовані в лабораторії та в реальних умовах експлуатації. Тестування дає змогу нам перевірити всі моделі на відповідність європейським стандартам безпеки для самокатів, а також підтвердити їхню міцність. Цей самокат відповідає стандарту EN 14619. У стандарті EN 14619 прописані вимоги до безпеки та методів випробувань спортивного обладнання на колесах.
Цей самокат відповідає вимогам європейського стандарту для спортивних самокатів EN 14619.
- Структура: 100.0% Алюміній 6061
- Ручка: 100.0% Термопластична Гума
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oxelo |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Зріст дитини: 125-175 см, Регулювання по висоті Передні амортизуючий елемент поглинає вібрації на дорозі Маршрути довжиною до 2 км Підвіска: Передня |
| Колеса | Діаметр 175 мм з підшипниками ABEC 5 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | Розміри деки: 320 х 80 мм; Розмір керма: 50-60 мм Загальна висота: 880-980 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ручне гальмо на кермі Ножне гальмо на задньому колесі |
- Ціна: 4 739 ₴











