Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші розробники створили цей батут діаметром 2,4 м, щоб допомогти вашій дитині безпечно вивчати базові стрибки!
ОСОБЕННОСТИ
- М'який відскок завдяки 48 пружинам.
- Діаметр полотна для стрибків: 1,9 м
- Мережа з внутр. сторонні стрибкової зони.
- Защіп.покриття з піноматеріалу на стовпах
- Стійки складаються одним рухом, щоб полегшити встановлення тенту.
- Співвідповід. (NF EN 71-14). Макс. вага користувача: 130 кг.
- 3 W-подібні опори
- Каркас з антикороз. обробкою.
- Стрибкова поверхня, сітка, анти-УФ тент
РОЗМІРИ
- Сумарний діам: 2,4 м
- Загальна висота: 2,23 м
- Розм. в упаковці: Д 119 x Ш 37,5 x В 36
- Вага виробу: 37 кг
- Загальна вага: 41 кг
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стрибкова зона покриває щільний шар ПВХ без вмісту фталатів: 30 мм над рамою і 20 мм над пружинами.
- Внутрішня сітка з поліетилену (перед стрибковою поверхнею) закривається на блискавку для максимального захисту.
- Еластична та дуже міцна основа з поліпропілену з обробленням проти УФ-випромінювання.
- Анти-УФ обробка прокладок, основи та сітки.
- Оцинкована сталь з обробленням проти іржі.
- Опори: діаметр = 48 мм / товщина = 1,4 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domyos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37 кг |
| Вид | Професійні |
| Висота | 223 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | Д 119 x Ш 37,5 x 36 |
| Діаметр, см | 240 см |
| Додаткові характеристики | Діаметр полотна для стрибків: 1,9 м |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 130 кг |
| Тип | Батути |
| Теги | Батути |
- Ціна: 9 999 ₴







