Дитячий Двоколісний Самокат OXELO (від 125 - 175 см) MID 9 з Ручним Гальмом та Амортизатором Чорний з Сірим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ:
- 2 великих колеса 175 мм з ПУ–гуми. Підшипники ABEC 5. Ножний гальмо.
- Передній амортизатор зменшує вібрацію.
- Вага: 5 кг Легкий і компактний, Ви зможете скрізь брати його з собою.
- Ручне гальмо для контролю швидкості самоката.
- Зручне складання. 3 положення регулювання керма.
- Самокат підійде людям зростанням 125-175 див. Максимальне навантаження 100 кг Рекомендований вік користувача від 9 років.
Самокат призначений для прогулянок і переміщення по місту.
Оснащення самоката:
- 1. Крила спереду і ззаду
- 2. Великі колеса 175мм
- 3. Підшипники ABEC 5
- 4. Два гальма: ручний і ножний
Наші самокати протестовані в лабораторії і в реальних умовах експлуатації. Тестування дозволяє нам перевірити всі моделі на відповідність європейським стандартам безпеки для самокатів, а також підтвердити їх міцність. Цей самокат відповідає стандарту EN 14619. У стандарті EN 14619 прописані вимоги до безпеки і методи випробувань спортивного обладнання на колесах.
Цей самокат відповідає вимогам європейського стандарту для спортивних самокатів EN 14619.
- Структура : 100.0% Алюміній 6061
- Ручка : 100.0% Термопластична Резина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oxelo |
| Кількість коліс | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Зріст дитини: 125-175 см, Регулювання по висоті Передні амортизуючий елемент поглинає вібрації на дорозі Маршрути довжиною до 2 км Підвіска: Передня |
| Колеса | Діаметр 175 мм з підшипниками ABEC 5 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | Розміри деки: 320 х 80 мм; Розмір керма: 50-60 мм Загальна висота: 880-980 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ручне гальмо на кермі Ножне гальмо на задньому колесі |
| Колір | Чорний з сірим |
- Ціна: 4 739 ₴











